Morion, 19. stol. (?)
Nejspíše historismus, ve stylu 17. století, hřeben opravován. (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.200,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Morion, 19. stol. (?)
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |